Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Numan Şeker Bursa'dan Aday Adayı
13 Şubat 2015 Cuma Saat 11:25
Bursa Memur Sen İl Başkanı Çaykaralı Numan Şeker Ak Parti'den bursa milletvekilliği için aday adayı oldu.

Bursa Memur Sen İl Başkanı Çaykaralı Numan Şeker Ak Parti'den bursa milletvekilliği için aday adayı oldu.

Aslen Çaykara Uzuntarlalı olan Numan Şeker 1959 yılında Erzincan’ın Tercan ilçesine bağlı Mercan Beldesinde doğdu. İlköğrenimine başlamadan 7 yaşında Çaykara Uzuntarla’da hafızlığını tamamladı.

Yükseköğrenimini Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 1983 yılında tamamladı. Öğretmenliğe başlamadan önce Ağrı Eleşkirt’te vatani görevini yedek subay olarak yaptı. 1986 yılında atandığı Muğla’ya bağlı Dalaman ilçesi Elcik Ortaokulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak 2 yıl görev yaptıktan sonra Köyceğiz İmam-Hatip Lisesine atandı. Burada 1 yıl çalıştıktan sonra 1989 yılında Bursa Cem Sultan Lisesine, 1994 tarihinde de İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesine tayin oldu.

1997 yılı 28 Şubat sürecinde İmam-Hatip Lisesinde uygulanmak istenen başörtü yasağına karşı çıktığı için 14 meslektaşı ile birlikte Bursa’nın çeşitli okullarına sürgün edildi. Konu ile ilgili hukuki mücadeleler sonucu eski görev yeri olan İpekçilik Anadolu İmam-Hatip Lisesine geri döndü.

2006 yılına kadar burada görev yaptıktan sonra Eğitim Bir-Sen Bursa Şube başkanlığına seçilerek sendikacılığa ilk adımını attı. 9 yıl boyunca Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Memur-Sen İl Temsilciliği ve Eğitim Bir-sen Şube Başkanlığı görevini sürdürdü. Arapça bilen Numan Şeker evli ve beş çocuk babasıdır.

Bu haber toplam 1005 defa okundu.
SENDİKA ÜYELERİ YUKARI ÇIKARMAK İÇİNDİR. BAŞKANINI DEĞİL
EYÜP IŞILDAK
Görüldüğü üzre bir SENDİKACI, Hiç insan üyelerinin hakkını almak için mücadele ettiği PARTİDEN aday olur mu .ALLAH korusun aday gösterimeseniz tekrar aynı görevinize dönseniz bile size artık üyeleriniz güvenebilir mi.Bu kadar taraf olduktan sonra. Hakalarını aramanız konusunda. Size sormak lazım Başkanı olduğunuz öğretmenler sendikası sayenizde GELECEĞİMİZİ emanet ettiğimiz ÖĞRETMENLERE ne gibi kazanımlar sağladınızda VEKİL olunca daha fazlasını sağlamyı garanti ediyorsunuz. NOT. M.Vekil adaylarına yazdığım V. MANİFESTOSU sizin içinde geçeridir.
13 Şubat 2015 Cuma Saat 18:07
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SİTE ANKET
Sizce Çaykara'da Yüksekokul Açılmalı mıdır?
Kesinlikle Açılmalıdır
Açılsa İyi olur
İlgi Alanıma Girmiyor
Açılmasa Daha İyi
Kesinlikle Açılmamalıdır
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2002-2017 Çaykara Gazetesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR