Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Köseoğlu'ndan Videolu Adaylık Açıklaması
11 Şubat 2015 Çarşamba Saat 17:02
Avukat Ayşe Sula Köseoğlu Ak Parti'den 2015 Genel Seçimleri için Trabzon Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Avukat Ayşe Sula Köseoğlu Ak Parti'den 2015 Genel Seçimleri için Trabzon Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı. Bu gün saat 13:00'te Ak Parti İl binasına giderek aday adaylığı başvurusunda bulunan Köseoğlu adaylığı ile ilgili bir de görüntülü açıklama yayınladı. İşte o açıklama...

Ayşe Sula Köseoğlu Kimdir? 

Serbest avukat olan Ayşe Sula Köseoğlu Ak Parti il Teşkilatında yönetici olarak görevlerde bulundu. 2007 seçimlerinde Trabzon'da yapılan temayül yoklamasında Trabzon'da birinci olarak çıktı. Ayşe Sula Köseoğlu Çaykaralı KTÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Mustafa Köseoğlu ile evli ve iki çocuk annesidir. Kendisi Maçka doğumlu olan Ayşe Sula Köseoğlu'nun ailesi de Çaykara'nın Akdoğan köyünden Maçka'nın Gürgenağaç Köyüne göçmüştür.
Bu haber toplam 1738 defa okundu.
VEKİLLİK MANİFESTOSU
EYÜP IŞILDAK
Sn. VEKİLLİK için aday adayı olmuş kardeşim. Öncelikle hayırlı olsun. EVET gerçekte bir çok sorunlarımızın yanında ve hizmetlere ulaşamamak gibi dertlerimizde var. Lakin bu sorunların tek bir ANA sebebi var. Oda ZENGİN ile FAKİRİN arasındaki gelir dağılımı sebebiyle meydana gelen uçurumdur. Aklınızda FAKİRİ yukarı çıkaracak Zenginide aşağıya çekecek bir fikriniz var ise bize bundan bahsedin. Yoksa daha sonra tutulmayacağı çok açık öyle uzun uzadıya listelenmiş YÜZLERCE sözler vermeyin. Zira verilen sözlerin çokluğu hem tutulmamasını hemde bizlerce takib edilmesini zorlaştırır. Aslında HİZMET diye vaat ettiklerinizin hepsi EĞİTİM, SAĞLIK, ULAŞIM vb hizmetler zaten mevcut. Tek sorunumuz 12.bin dolar dedikleri MİLLİ gelir biz fakir insanlara uğramadan ZENGİNLERİN cebine pompalanmasıdır. O sebeple hizmet denilen şeylere ulaşmamız mümkün olmuyor. Diyeceğim son olarak bir yerde alt gelire mahkum edilmiş insanlar üst gruba üst grubun insanlarıda aşağıya getirilerek EŞİTLİK sağlanmak istenmiyorsa yapılan her şey bu zülmün artması için çıkarılan FIRTINADAN ibarettir.
11 Şubat 2015 Çarşamba Saat 19:12
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SİTE ANKET
Sizce Çaykara'da Yüksekokul Açılmalı mıdır?
Kesinlikle Açılmalıdır
Açılsa İyi olur
İlgi Alanıma Girmiyor
Açılmasa Daha İyi
Kesinlikle Açılmamalıdır
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2002-2017 Çaykara Gazetesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR