Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zeki Bilge Atletizmde de Başarılı
28 Ocak 2015 Çarşamba Saat 13:25
Söğütlü Atletizm Stadında yapılan Kros İl Birinciliği müsabakalarına katılan Zeki Bilge Ortaokulu başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Söğütlü Atletizm Stadında yapılan Kros İl Birinciliği müsabakalarına katılan Zeki Bilge Ortaokulu başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Zeki Bilge Ortaokulundan Bahadır Demirci 3 bin metre yıldız erkekler ferdi branşında birinci olarak altın madalyayı, Alev Demirhan 2 bin metre yıldız kızlar ferdi branşında ikinci olarak gümüş madalyayı almaya hak kazandı. Böylece Giresun’da düzenlenecek olan Doğu Karadeniz Bölge yarışına katılmaya hak kazandılar. 

Yine Çaykara Zeki Bilge Ortaokulu 2 bin metre yıldız kızlar takım halinde ikincilik alarak Giresun’da düzenlenecek olan Doğu Karadeniz Bölge yarışına takım halinde katılmaya hak kazandı. Yıldız erkekler 3 bin metre yıldız erkekler kategorisinde Zeki Bilge Ortaokulu takım halinde 4. Olarak başarılarına başarı kattı. Zeki Bilge Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Nermin Karadere Korkmaz’ın çalıştırdığı Yıldız kızlar takımında Alev Demirhan, Yasemin Yılmaz, Hicran Alkan, Aleyna Karataş. Yıldız erkekler takımında Bahadır Demirci, Onur Yaktı, Mehmet Kanburoğlu, İrfan Tosun, İbrahim Eren Sürmeneli, Alihan Kılıç yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

  

Bu haber toplam 1522 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SİTE ANKET
Sizce Çaykara'da Yüksekokul Açılmalı mıdır?
Kesinlikle Açılmalıdır
Açılsa İyi olur
İlgi Alanıma Girmiyor
Açılmasa Daha İyi
Kesinlikle Açılmamalıdır
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2002-2017 Çaykara Gazetesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR