Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Saadet Gençlik Buluşmaları Çaykara’daydı
25 Ocak 2015 Pazar Saat 23:09
Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kollarının her ilçede ayrı ayrı düzenleyeceği "Gençlik Buluşmaları"nın 2. ayağı Çaykara’da yapıldı.

Saadet Gençliği Çaykara’da Buluştu!
Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kollarının her ilçede ayrı ayrı düzenleyeceği "Gençlik Buluşmaları"nın 2. ayağı Çaykara’da yapıldı.

Çaykara Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen "Gençlik Buluşmaları" programına Saadet Partisi Trabzon İl Teşkilatı Eğitim Başkanı Mustafa Öztürk, İl Gençlik Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy, Çaykara İlçe Başkanı Mehmet Nuri Kadıoğlu, Çaykara Gençlik Kolları Başkanı Cihat Gönan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hayri Çelik, Saadet Partisi Of Gençlik Kolları Başkanı Murat Gözütok, AGD eski Bölge Başkanı Ahmet Yakuphan, AGD Çaykara İlçe Başkanı İzzet Gönan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
İstiklal Marşıyla başlayan program Nurullah Köksal tarafından okunan Kur'an-ı Kerim’in ardından Sunucu Adem Yılmaz tarafından okunan şiirlerle devam etti. Programda açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy, programın yapıldığı salonun kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ifade eden Aksoy durumu şöyle izah etti. “Meclis Başkanlığına giden süreçte bu salonda Çaykara Öğrenci Meclisi seçimlerine katılmıştık. O açıdan bu salonun ve Çaykara’nın benim için yeri çok farklıdır.” Şeklinde konuştu. Salondaki katılımcılara yönelik konuşmalarına devam eden Aksoy “Milli Görüş davasını zafere ulaştıracak kadrolar işte bu salondakilerdir. Heyecan istiyorsak bu heyecanı yaşayacak ve çevresine yayacak olanlar bu salondakilerdir. Sayımız az olabilir ama Yüce Allah şöyle buyuruyor: Gevşemeyin, üzülmeyin. Eğer inanıyorsanız üstün olan sizlersiniz. Elhamdülillah bizler inanıyoruz ve Allah’ın izniyle galip geleceğiz.” Dedi.
Programa konuşmacı olarak katılan emekli öğretmen Mustafa Öztürk, Milli Görüş davasının haklılığının sayılarla ölçülemeyeceğini söyledi. Konuşmasının devamında, Milli Görüş teşkilatlarının bir okul olduğunu ve bu teşkilatlarda görev alan gençlerin önümüzdeki günlerde ülkemizi yönetecek kadrolar olduğunu ifade etti.
Emekli Öğretmen Mustafa Öztürk tarafından yapılan sunumun ardından program sonunda yapılan çekilişle hediyeler sahiplerini buldu. Saadet Partisi Çaykara İlçe Başkanı Mehmet Nuri Kadıoğlu tarafından yapılan hediye takdimlerinin ardından program son buldu.

Bu haber toplam 2179 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SİTE ANKET
Sizce Çaykara'da Yüksekokul Açılmalı mıdır?
Kesinlikle Açılmalıdır
Açılsa İyi olur
İlgi Alanıma Girmiyor
Açılmasa Daha İyi
Kesinlikle Açılmamalıdır
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2002-2017 Çaykara Gazetesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR